• masaże rehabilitacyjne
  • masaże relaksacyjne

Witam na mojej stronie

zapytaj o szczegóły


Kiedy poraz pierwszy wykonywałam masaż u pacjenta, myślałam głównie o tym jakie techniki i ruchy wykonać aby powtórzyć to co zalecały podręczniki i czego uczyli wykładowcy. Dziś, po piętnastu latach pracy w zawodzie moje podejście jest zgoła odmienne. Testy diagnostyczne i pierwsze ruchy w masażu są dla mnie źródłem informacji o pacjencie podobnie jak rozmowa, obserwacja sylwatki i sposobu poruszania się. Każdy pacjent jest indywidualnością a objawy bólwe, pozornie te same, mogą mieć swoje źródło w zupełnie innym miejscu. Często rozpoznawana rwa klulszowa nie u każdego jest tym samym. W swojej pracy kieruję się podejściem holistycznym. Sposób odżywiania, rodzaj wykonywanej pracy, styl życia i psychika, wszystko to znajduje swoje odzwierciedlenie w ciele. 

 Zapraszam do siebie osoby zmagające się z dolegliwościami kręgosłupa i stawów, odczuwające dyskomfort i napięcie, mające problemy z poruszaniem, wykonywaniem codziennych czynności, osoby po urazach i zabiegach ortopedycznych, zmęczone i walczące ze stresem. 

 W ramach rehabilitacji domowej pomagam pacjętom ze schorzeniami neurologicznymi ( chorym na SM, osobom po przebytm udarze oraz operacjach neurochirurgicznych ) a także seniorom. Każdy kto nie porusza się i nie przemieszcza samodzielnie może liczyć na fachwą rehabilitację we własnym domu.
W każdym przypadku stawiam sobie i pacjentowi cel do którego wspólnie dążymy analizując każdą składową, która może mieć znaczenie, wdrażając odopwiednie techniki i terapie podczas sesji zabiegowej i wprowadzając zalecenia  do codziennej aktywności.

Dbałość o ciało, o jego dobry stan i kondycję to nie przywilej ale rzecz niezbędna dla zdrowia w czasach pełnych pośpiechu, presji i stresu.

Zapraszam!

Witam na mojej stronie


KONTAKT

  • Czuły Punkt Daria Chochół 

    tel. 608 258 754 
    email: chochol.d@wp.pl