• masaże rehabilitacyjne
 • masaże relaksacyjne

O mnie

Kiedy po raz pierwszy wykonywałam masaż u pacjenta, myślałam głównie o tym jakie techniki i ruchy wykonać aby powtórzyć to co zalecały podręczniki i czego uczyli wykładowcy. Dziś, po piętnastu latach pracy w zawodzie moje podejście jest zgoła odmienne. Testy diagnostyczne i pierwsze ruchy w masażu są dla mnie źródłem informacji o pacjencie podobnie jak rozmowa, obserwacja sylwetki i sposobu poruszania się. Każdy pacjent jest indywidualnością a objawy bólowe, pozornie te same, mogą mieć swoje
źródło w zupełnie innym miejscu. Często rozpoznawana rwa kulszowa nie u każdego jest tym samym. W swojej pracy kieruję się podejściem holistycznym. Sposób odżywiania, rodzaj wykonywanej pracy, styl życia i psychika, wszystko to znajduje swoje odzwierciedlenie w ciele.

 Zapraszam do siebie osoby zmagające się z dolegliwościami kręgosłupa i stawów, odczuwające dyskomfort i napięcie, mające problemy z poruszaniem, wykonywaniem codziennych czynności, osoby po urazach i zabiegach ortopedycznych, zmęczone i walczące ze stresem.

 W ramach rehabilitacji domowej pomagam pacjentom ze schorzeniami neurologicznymi ( chorym na SM, osobom po przebytym udarze oraz operacjach neurochirurgicznych ) a także seniorom. Każdy kto nie porusza się i nie przemieszcza samodzielnie może liczyć na fachową rehabilitację we własnym domu.
W każdym przypadku stawiam sobie i pacjentowi cel do którego wspólnie dążymy analizując każdą składową, która może mieć znaczenie, wdrażając odpowiednie techniki i terapie podczas sesji zabiegowej i wprowadzając zalecenia  do codziennej aktywności.

Dbałość o ciało, o jego dobry stan i kondycję to nie przywilej ale rzecz niezbędna dla zdrowia w czasach pełnych pośpiechu, presji i stresu.

Zapraszam!

   - 1
   - 2
   - 3
   - 4
   - 5
   - 6
   - 7
   - 8

  KONTAKT

  • Czuły Punkt Daria Chochół 

   tel. 608 258 754 
   email: chochol.d@wp.pl