• masaże rehabilitacyjne
  • masaże relaksacyjne

Masaże relaksacyjne

umów się na wizytęOsiągnąć stan relaksu nie jest rzeczą łatwą. Przeszkadzają w tym piętrzące się obowiązki, natłok myśli, emocje i stres.
Jak stworzyć sobie warunki, w których zarówno ciało jak i umysł pozbędzie się napięć, dolegliwości i naładuje pozytywną energią?
Taki jest cel masażu relaksacyjnego.
Droga Klientko, Drogi Kliencie o nic się nie martw!
Oprócz profesjonalnego zabiegu poprawiającego krążenie, likwidującego bolesność i napięcie mięśni zadbam byś otrzymała/otrzymał jako dodatek odpowiednią atmosferę!
Naszym wspólnym celem będzie aby w miejsce  zmęczenia, flustracji, stresu pojawił się spokój i dobra energia!
Przed zabiegiem ustalimy wszystkie szczegóły, wysłucham jakie są oczekiwania i preferencje i dostosuję zabieg do potrzeb, zgodnie z posiadaną wiedzą i doświadczeniem.

Do wyboru mamy:

MASAŻ SYNCHRONICZNY - jeśli Twoim lekarstwem na " co dzień " jest muzyka, poprowadzę zabieg tak aby ruchy masażu współgrały z dźwiękami. Daje to poczucie harmonii i niezwykle odpręża.Będzie to masaż dłońmi i przedramionami z wykorzystaniem specjalnych technik relaksacyjnych.


MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI - jeśli Twoim lekarstwem "na codzień" jest kontakt z naturą i lubisz płynące z niej ciepło poprowadzę zabieg wykorzysując naturalne, bazaltowe, podgrzane kamienie wulkaniczne. Masaż kamieniami to stary, indiański sposób na pozbycie się bólu, poprawę ukrwienia, podniesienie temperatury ciała do poziomu dającego przyjemne rozluźnienie. Masaż idealny w okresie jesienno- ziomowym ale i na wiosnę gdy nadal tęsknimy za słońcem i ciepłem.

MASAŻ STEMPLAMI - jeśli wierzysz i stosujesz "na codzień" zioła i naturalne metody terapii lub jeśli chcesz się do nich przekonać wykorzystam mieszanki ziołowe np: melissa+rozmaryn na uspokojenie i rozluźnienie mięśni lub kawę na pobudzenie i dodanie wigoru bądź bursztyn o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Z naturalnego materiału własnoręcznie przygotuję stemple do masażu. Podgrzane na parze stemple wykorzystam w trakcie zabiegu aby poddać terapii najbardziej bolesne punkty i
rozmasować całe ciało.

MASAŻ ŚWIECĄ - jeśli Twoim żywiołem jest ogień wplotę w zabieg jego elemnt w postaci płomienia świecy. Płomień roztopi naturalne oleje z których wykonana jest świeca. Ciepłe oleje wykorzystam do masażu. Oprócz relaksacji zyskamy dodatkowo efekt kosmetyczny w postaci nawilżenia , odżywienia i regeneracji skóry naturalnymi olejami. Masaż świecą to także aromaterapeutyczny zabieg, mamy więc możliwość wykorzystania i zadziałania w nim na wszystkie zmysły.

LIFTUJĄCY MASAŻ TWTWARZY - jeśli w lustrze widzisz zmęczoną twarz bez uśmiechu zadziałam tak aby to zmienić. Masaż twarzy jest niezwykle odprężający i może być alternatywą dla osób które nie mogą skorzystać z masażu ciała. Oprócz twarzy w trakcie zabiegu zajmę się odcinkiem szyjnym i obręczą barkową oraz dekoltem. Rozluźnienie szyji i ramion, praca na mięśniach twarzy dadzą w efekcie odprężenie, poprawę jej owalu i ładny, promienny wygląd. Masaż mogę wykonać oddzielnie lub połączyć z masażem
ciała.


MASAŻ RELAKSACYJNY TO MASAŻ DLA KAŻDEGO KTO PRAGNIE ZADBAĆ O CIAŁO I PSYCHE!
ZAPRASZAM!

KONTAKT

  • Czuły Punkt Daria Chochół 

    tel. 608 258 754 
    email: chochol.d@wp.pl